Maciej Zakościelny. Takiego go jeszcze nie słyszeliście

22 listopada 2026 o godz. 19:00

Białystok

- woj. Podlaskie

Kino Ton, Rynek Kościuszki 2

                    
Trwa ładowanie komentarzy...
Małgorzata: Było rewelacyjnie polecam..
Anna: Piękny koncert. Miła atmosfera.
W tym momencie wydarzenie to przegląda jeszcze 1 osoba.

Charyzmatyczny, elegancki i niezwykle wszechstronny - Maciej Zakościelny udowadnia, że scena to jego naturalny żywioł! Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z artystą, który wraz ze swoim znakomitym zespołem zaprezentuje legendarne polskie i światowe hity w stylowych, jazzowo-swingowych aranżacjach. Usłyszycie m.in. ponadczasowe "Fly Me to the Moon", "Yesterday" czy "Jej portret". Przygotujcie się na pełen klasy wieczór, który koi, inspiruje i zachwyca autentyczną bliskością z publicznością. Wydarzenie w ramach cyklu Nie Teatr Na Innej Scenie: w sali Kina Ton - przy ul. Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku.

Maciej Zakościelny to artysta, który z jednakową siłą przyciąga zarówno widzów kinowych i teatralnych, jak i publiczność muzycznych sal koncertowych. Jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów swojego pokolenia, od lat konsekwentnie udowadnia, że scena - w każdej odsłonie - jest jego naturalnym żywiołem. Mimo licznych sukcesów aktorskich, z równie dużą przyjemnością i zaangażowaniem oddaje się muzyce.

Artysta wraz ze swoim znakomitym zespołem zaprezentuje znane i lubiane utwory polskie oraz światowe w stylowych jazzowo-swingowych aranżacjach. Usłyszymy m.in.: "Fly to the Moon", "Yesterday", "Jej portret i "Kocham Cię, Kochanie Moje". To koncert, który koi, inspiruje i zostawia po sobie uśmiech-- bo dobra muzyka zawsze łączy ludzi. Koncert pełen elegancji, emocji i kontaktu z publicznością będzie wyjątkowym spotkaniem z artystą łączącym pasję aktorską i muzyczną.

Maciej jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec. Umiejętności gry na tym instrumencie z powodzeniem prezentuje przy okazji swoich występów muzycznych.

Muzyczna działalność artysty to dynamicznie rozwijający się obszar jego twórczości - artysta intensywnie koncertuje w całej Polsce, przyciągając publiczność w każdym wieku charyzmą, elegancją i niezwykłym wyczuciem sceny, a wraz ze swoim znakomitym zespołem prezentuje starannie dobrany repertuar w stylowych jazzowo-swingowych aranżacjach, tworząc widowiska zachwycające stylem, jakością, emocjonalnym rozmachem oraz autentyczną bliskością z odbiorcami.

*Koncert odbędzie się w ramach cyklu Nie Teatru "Na Innej Scenie" - to cykl wydarzeń, które z różnych powodów nie mogą odbyć się na scenie w "domu" Nie Teatru przy Sienkiewicza 4. Dlatego też, aby umożliwić realizację tych wyjątkowych projektów, konieczne jest przeniesienie ich na inną, większą scenę. Dzięki temu widzowie mogą cieszyć się szeroką gamą wydarzeń artystycznych, które w innym przypadku mogłyby pozostać niedostępne. Koncert Maciej Zakościelnego odbędzie się w sali Kina Ton - przy ul. Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku.

bilety na miejsca
numerowane
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Małgorzata
2026-03-14 20:46:04
Anna
2026-03-14 19:02:03
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
23 października 2026
godz. 19:00

Jazzowe perły wydobyte z cienia

23 października 2026 o godz. 19:00
29 czerwca 2026
godz. 19:00

Dołącz do niezwykłej muzycznej podróży z zespołem Ponad Chmurami!

29 czerwca 2026 o godz. 19:00
19 października 2026
godz. 19:00

Rozdwojenie Jaźni

19 października 2026 o godz. 19:00
20 października 2026
godz. 19:00

Cezary Sadowski - Las diferencias (monólogo español)

20 października 2026 o godz. 19:00
16 września 2026
godz. 19:00

Czajnik dymi - 2 termin

16 września 2026 o godz. 19:00
18 listopada 2026
godz. 19:00

Program pt. "Warto rozmawiać, Andrzej" | Białystok II

18 listopada 2026 o godz. 19:00
1 sierpnia 2026
godz. 20:00

Noc z Nosferatu. Groza w najlepszym wydaniu.

1 sierpnia 2026 o godz. 20:00
26 września 2026
godz. 22:00

BIAŁOSTOCKA INAUGURACJA STUDENCKA

26 września 2026 o godz. 22:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa - jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu "Ostrej" do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem". Premiera 2 października.
Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa - jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu "Ostrej" do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem".
Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń, a koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jej albumy i single były nagradzane diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami za najlepszą sprzedaż. Kompozytorka, tekściarka i producentka muzyczna, autorka takich przebojów, jak m.in. "Tęskno", "Naucz mnie", "Zakryj", "Motyle i ćmy" czy "Bronię się", ma na koncie także tytułową piosenkę do komedii kryminalnej "Volta" Juliusza Machulskiego, której klip na YouTubie obejrzało blisko 11,5 mln widzów. Tym razem Sarsa skomponowała muzykę ilustracyjną do filmu "Jak zostać gwiazdą" o muzycznym talent show, w którym usłyszymy największe hity ostatnich lat w wykonaniu uczestników programu. Artystka na potrzeby produkcji napisała także zupełnie nową piosenkę, która pojawi się w ostatniej scenie filmu. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem". W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza.
Akcja filmu "1800 gramów" rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Kobieta jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka - Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość. Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie? W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się w filmie także Tomasz Iwańca, czyli popularny polski raper znany tysiącom fanów jako Grubson. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w tym roku w Krakowie, za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki. "1800 gramów" to bardzo ważny dla mnie projekt, w którego powstanie byłam zaangażowana od samego początku - mówi Magdalena Różczka. - To scenariusz inspirowany prawdziwymi historiami dzieci, które poznałam w czasie dziesięcioletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Mam nadzieję, że film "1800 gramów" da początek wielu budującym rozmowom, bowiem wokół adopcji jest wciąż dużo spraw do naprawienia, a jestem pewna, że dobro maleńkich dzieci, które rozpaczliwe potrzebują miłości to temat, który dotyka każdego wrażliwego człowieka. W kinach od 15 listopada.
"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" do kin przyciągnął już 2162411 widzów. Taki wynik oznacza pierwszą pozycję w tegorocznym box office i miejsce w TOP 10 polskich filmów i TOP 5 polskich komedii z najlepszą frekwencją kinową po 2002 roku. W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.
"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" kontynuuje historię dwóch kultowych już filmów: "Kogel Mogel" i "Galimatias, czyli Kogel Mogel 2". Na ekrany powracają znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa, Piotruś (który już dorósł i uwił sobie wygodne gniazdko; w tej roli Maciej Zakościelny). W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy. Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna. W związku z filmem ukażą się również dwie niezwykłe publikacje: książka "Tu jest jakby luksusowo" Ilony Łepkowskiej oraz zbiór felietonów "Jak znalazłam swój punkt G" autorstwa filmowej bohaterki, Barbary Wolańskiej.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Maciej Zakościelny w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES