Komedia na stojąco w wykonaniu Magdy Kubickiej + OPEN MIC
20 marca 2018 o godz. 20:00
Gdańsk
- woj. PomorskieKlub Bunkier, ul. Olejarna 3
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Adam: Było fantastycznie
Tomasz: Za***isty program i występ!! Nie rozumiem czemu miejsce, które kupiłem było do samego końca dostępne. Kupiłem je jako jedno z ostatnich wolnych na sali. Widok Magdy ciumkającej podczas udawania baby w mięsnym i patrzącej mi się prosto w oczy zostanie ze mną do końca
Weronika: Świetny występ! Polecam każdemu
Radosław: Świetnie się bawiłem, doskonała stand uperka, więcej takich wydarzeń w okolicy
Anna: Magda jak zwykle super ❤️ pomimo niedociągnięć organizacyjnych okazało się że z nich też można się pośmiać
Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 20 marca zapraszamy Was na występ jednej z najzabawniejszych pań na polskiej scenie komediowej. Prosto z Krakowa...
Magda Kubicka - Młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo.
Magda Kubicka - Młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo.
Poza gościem (gościówą?) z Krakowa wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.
Do zobaczenia więc już 20 marca w Bunkrze. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!
----------------------------------------------------
Kiedy? 20.03.2018 r godz. 20:00
Cena? 15 zł
Do zobaczenia więc już 20 marca w Bunkrze. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!
----------------------------------------------------
Kiedy? 20.03.2018 r godz. 20:00
Cena? 15 zł
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Zenon
2026-06-13 20:28:21
"Wszystko w jak najlepszym porządku"
Adam
2026-06-12 21:06:45
"Było fantastycznie"
Przemysław
2026-06-12 19:10:17
"Powiem tak - jeżeli ktoś lubi stand-up, to pomysł wybrania się na występ Magdy to jest po prostu strzał w dziesiątkę. Ponad dwie godziny regularnego masażu przepony, ręce obolałe od klaskania. Nie ma to tamto - zarówno support w postaci Marleny, jak i sama Magda - dziewczyny wymiatają!"
Radosław
2026-06-12 08:37:43
"Świetnie się bawiłem, doskonała stand uperka, więcej takich wydarzeń w okolicy"
Katarzyna
2026-06-11 19:01:58
"Byłam pierwszy raz u tej standuperki ale na pewno nie ostatni. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś w naszych okolicach się spotkamy :)"
Weronika
2026-06-11 14:49:37
"Świetny występ! Polecam każdemu"
Anna
2026-06-10 22:15:16
"Magda jak zwykle super ❤️ pomimo niedociągnięć organizacyjnych okazało się że z nich też można się pośmiać"
Katarzyna
2026-06-10 21:28:36
"Jak zawsze świetna! Polecam każdemu"
Tomasz
2026-06-10 21:00:16
"Za***isty program i występ!! Nie rozumiem czemu miejsce, które kupiłem było do samego końca dostępne. Kupiłem je jako jedno z ostatnich wolnych na sali. Widok Magdy ciumkającej podczas udawania baby w mięsnym i patrzącej mi się prosto w oczy zostanie ze mną do końca"
Agnieszka
2026-06-10 20:41:15
"Magda Kubicka jak zawsze rewelacyjna!!!! Śmiejesz się cały czas."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
10 grudnia 2026
godz. 19:00
Gdańsk / Stand-up: Sebastian Rejent - Ku Lepszej Polsce / 10.12.2026 / g. 19:00
10 grudnia 2026 o godz. 19:00
24 listopada 2026
godz. 20:00
ESTERIORE BROTHERS - "Viva Italia" Tour 2026
24 listopada 2026 o godz. 20:00
19 czerwca 2026
godz. 19:30
Koncerty fortepianowe w Gdańsku
19 czerwca 2026 o godz. 19:30
20 czerwca 2026
godz. 18:30
PRZYJACIELE / Le Mensonge w Teatrze Garnizon Sztuki
20 czerwca 2026 o godz. 18:30
17 listopada 2026
godz. 17:00
Teatr Magii Macieja Pola - Interaktywne Familijne Widowisko Najsłynniejszego Polskiego Iluzjonisty
17 listopada 2026 o godz. 17:00
28 czerwca 2026
godz. 16:00
Cztery Pory Roku - Antonio Vivaldi
28 czerwca 2026 o godz. 16:00
21 listopada 2026
godz. 19:00
24 października 2026
godz. 19:30
Kiedy kota nie ma
24 października 2026 o godz. 19:30
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Magda Kubicka Stand-up w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony



