Sztuka Marginesu

6 lutego 2023 o godz. 19:00

Pruszków

- woj. Mazowieckie

Restauracja Oddeca, Bolesława Prusa 1a

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Marian: Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady.
Karol: Pierwszy raz byłem na występie Tomka. Dla mnie się podoba.
Maciej: Gdybym wypił tyle co państwo z tyłu to może support też by mi się tak podobał, nie powiem były dwa żarty głębsze supportu, na czterech się nawet szczerze zaśmiałem ale ogólnie bardzo średni. I przez parkę na tyle naprawdę ciężko czasem było coś usłyszeć. Sam Tomek Kołecki dał dobry występ mimo przeziębienia choroby naprawdę bawiłem się 45/50 minut świetnie, nie wiem czy te ostatnie żarty o papieżu kiepsko mi wchodziły przez gadających w tyle ludzi czy po prostu nie był to mój vibe ale git występ
Wiesława: Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie.
Paweł: Było super l, Tomek jest kozackim komikiem i fajnym gościem. Supporty tez spoko

Hej to ja Tomek. Zwracam się do Was osobiście, bo nie ma co udawać. Żaden PR-owiec nie przekaże Wam moich myśli, a moje myśli potrafią czasem skręcić w bardzo dziwną stronę. Najczęściej jednak skręcają w stronę komedii (w odróżnieniu od moich rąk, które skręcają coś innego), komedii z której później rodzą się żarty. Następnie sprawdzam te żarty na wieczorach typu open mic, by na koniec zaserwować Wam śmieszne opowieści w najlepszej możliwej postaci. Właśnie znajdujemy się w tym momencie. Mam nowy materiał, który jest już gotowy by ruszyć z nim w kraj. Nie mogę się doczekać, aż spotkamy się i wspólnie spędzimy wieczór pełen śmiechu. Do zobaczenia!

Czym jest Sztuka Marginesu? Według Wikipedii to umowna nazwa dzieł, które powstały obok istniejących rodzajów sztuki, stworzonych przede wszystkim przez psychicznie chorych, więźniów lub ludzi społecznie nieprzystosowanych. Jest to zatem idealna definicja sztuki, którą uprawiam od lat zwaną Stand-upem.

Tomek Kołecki - komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze Stand-upem zaczął w 2013 roku kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze?

Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 4 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie youtube.


P.s do biletu dołączamy danie dnia ( wybór szefa kuchni) plus do wyboru kufel piwa albo lampka wina. 


17.00 otwieramy bramy Restauracji 

17.15-18.15 serwujemy kolację 

18.45 czyścimy stoliki i robimy ostatnie zamówienia 

19.00 (plus minus) zaczynamy show

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Daniel
2026-06-08 17:17:06
Adrian
2026-05-31 01:02:49
"Super występy super zabawa pozdrawiam!!!"
Grzegorz
2026-05-30 11:36:36
"Kołek supcio, polecam zobaczyć na żywo program o/ Na minus "support"nauczycielki angielskiego Oliwii. Co za wstyd dla ZG..."
Wiktor
2026-05-26 16:23:58
"Support w wykonaniu Piotra Jaskuły świetny. Kołek wybitny. Bardzo polecam!!!"
Marian
2026-05-26 11:49:22
"Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady."
ŁukasTomasNieMam
2026-05-25 19:08:29
"Występujący na supporcie - śmiesznie, fajnie. Tomek Kołecki - bardzo śmiesznie, bardzo fajnie. Polecam, warto, zabawa przednia. Występ na żywo bez porównania względem oglądania w internecie. Panowie gratki i dzięki:)"
Paweł
2026-05-23 18:12:04
"Było super l, Tomek jest kozackim komikiem i fajnym gościem. Supporty tez spoko"
Wiesława
2026-03-09 16:23:32
"Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie."
Maciej
2026-03-08 08:22:01
"Gdybym wypił tyle co państwo z tyłu to może support też by mi się tak podobał, nie powiem były dwa żarty głębsze supportu, na czterech się nawet szczerze zaśmiałem ale ogólnie bardzo średni. I przez parkę na tyle naprawdę ciężko czasem było coś usłyszeć. Sam Tomek Kołecki dał dobry występ mimo przeziębienia choroby naprawdę bawiłem się 45/50 minut świetnie, nie wiem czy te ostatnie żarty o papieżu kiepsko mi wchodziły przez gadających w tyle ludzi czy po prostu nie był to mój vibe ale git występ"
Karol
2026-03-05 22:09:09
"Pierwszy raz byłem na występie Tomka. Dla mnie się podoba."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
15 października 2026
godz. 19:00

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

15 października 2026 o godz. 19:00
27 lutego 2027
godz. 15:00

Klimakterium 2 -druga część - Jubileusz 20 - lecia

27 lutego 2027 o godz. 15:00
11 marca 2027
godz. 10:00

Dla dzieci 6+ | Dla rodzin | Muzyka na żywo | Edukacja przez zabawę

11 marca 2027 o godz. 10:00
1 stycznia 2027
godz. 17:00

Noworoczny koncert muzyki latynoskiej

1 stycznia 2027 o godz. 17:00
28 lutego 2027
godz. 15:00

"PRZEBŁYSKI" - Daniel Olbryski i Anna Romanowska - o miłości, która nie przemija.

28 lutego 2027 o godz. 15:00
13 listopada 2026
godz. 19:00

Michał Bajor - "Piosenki, które lubię"

13 listopada 2026 o godz. 19:00
12 października 2026
godz. 20:00

Dwoje na zakręcie - Herman, Topa i Dziuba w komedii teatralnej

12 października 2026 o godz. 20:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Tomek Kołecki w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES