KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Zapiski z wygnania

36
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.89
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Ten spektakl powinni zobaczyć wszyscy! Przede wszystkim młodzież. Marzeniem byłoby gdyby do teatru wstąpili narodowcy, antysemici, wyznawcy PIS-u Krystyna Janda, jak zwykle, rewelacyjna, wiarygodna! Wspaniała oprawa muzyczna. Polecam z całego serca."
"Pani Krystyna Janda jak zawsze w znakomitej formie. Czysta przyjemność oglądania na żywo znakomitej artystki. Niestety jest jeden wielki minus - filharmonia koszalińska nie nadaje się na takie wydarzenie,boczne miejsca nic nie widzą ."
"Polecam spektakl z całego serca. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Były owacje na stojąco. Prosty w formie, ale hipnotyzujący. Im dalej, tym większe poruszenie wzbudza. Końcówka bardzo mocna. Ja nie wytrzymałam i poleciały łzy, jak u wielu innych na widowni. Żal tylko, że prawie nie było młodych ludzi, bo to doskonała lekcja historii i człowieczeństwa. Daje do myślenia i jednocześnie ostrzega, że historia może się powtórzyć."
""Zapiski z wygnania" to poruszający, niezwykle ważny i piękny muzycznie spektakl. Polecam wszystkim"
"Ten monodram to prawdziwa uczta, choć smutna historia."
"Spektakl przejmujący do szpiku kości. Pozostawiający po sobie ślad w duszy, sercu i umyśle. Odbierało mowę, zapierało dech w piersiach... Polecam wszystkim, którym nie obca jest chwila refleksji nad tym kim jesteśmy i dokąd zmierzamy..."
"Cudny i wzruszający wieczór dzięki niesamowitej pani Jandy. Piękna scenografia i reżyseria Magdy Umer. Serdecznie polecam to wydarzenie wszyscy powinni zobaczyć i wysłuchać tej historii.."
"Wzruszający i wstrząsający spektakl! Krystyna Janda jest klasą samą w sobie - 100 minut monologu, śpiewu i recytacji. Wspaniały zespół muzyczny oraz wizualna storna przedstawienia. Ale przede wszystkim lekcja historii i szacunku dla drugiego człowieka. Polecam gorąco."
"Aktorstwa Krystyny Jandy nie da się opisać słowami. Jest to wspaniała osobowość, tak pięknie weszła w rolę granej Żydówki, że poruszyła we mnie ogromne pokłady wzruszenia, smutku, współczucia dla wysiedlanych Żydów i ogromnego wstydu za Polaków, że możliwy w ogóle był taki pogrom. Nie zapomniany spektakl, cudownie wyreżyserowany prze Magdę Umer, na zawsze zostanie w mojej duszy. Wielkie dzięki."